Dijital

Şirketlerin marka, ürün ve itibarlarının korunması ve bilinirliğinin artırılması için dijital iletişim de devrede olmalıdır. Müşterinin, genel pazarlama ve iletişim stratejilerine paralel yürütülecek olan dijital iletişim stratejileri ile iletişimde bütünlük sağlanmaktadır. Web sayfası yönetimi ve sosyal medya yönetimi, SEO (Search Engine Optimization) ile dijital dünyada sağlıklı ve efektif olarak var olmak mümkün.

Sosyal Medya

Özel ve tüzel kişiler için, markalarını yansıtan, koruyan, takipçilerinin sadakatini sıcak tutacak şekilde sosyal medyada var olmak ciddi bir takip işidir. Alanında uzman Plaza Panda ekibi Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Snapchat, Tumblr gibi oldukça yoğun kullanıcı kitlesine sahip sosyal medya platformlarının yanı sıra gelişen ve yeni çıkan platformları da yakından takip ederek güncel bir şekilde sosyal medya yönetimini gerçekleştirmektedir.

BTL

Çizgi altı reklam çalışmaları, müşterinin daha az bütçeli ama hedef kitleyi daha az yanılma payı ile yakaladığı sistemdir.

Çizgi altı çalışmalar, şirketlerin ulaşmak istediği, belli segmentasyonlarla ayrıştırılmış hedef kitleye direkt uygulanabilecek yöntemler toplamıdır. Çizgi altı reklam çalışmalarında cinsiyet, yaş, meslek, eğitim hatta yaşanılan bölgeye özel olarak kampanya düzenleyebilir, reklam stratejinizi oluşturabilirsiniz.

Aklınızdan Ne Geçiyor?

Beyin fırtınası yapmamız, sizi anlamamız ve size öneriler sunabilmemiz için bizimle görüşmek ister misiniz?